Telefon: 0553 051 07 09

İzmir Aşure Dağıtımı

İzmir Aşure Dağıtımı

İzmir aşure dağıtımı hizmetini Ustamız 1990 senesinden günümüze yapmaya devam etmektedir. İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir merkez, ilçe ve köylerinde aşure hizmeti almak istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir.

Muharrem ayı sonunda ülkemizde ve şehrimizde artık hemen, hemen her yurttaş aşure yaparak komşularına ikram etmekte. Bu bir tür dayanışma, at paylaşımı ve gönül ortaklığıdır.

Toplu organizasyonlarda, iş yeri açılışlarında, özel davetlerde veya bayramlarda komşularınıza, hayrınıza aşure ikram etmek isteyebilirsiniz. Nasıl yapalım diye düşünmenize gerek yok.

İzmir aşure dağıtımı hizmetini hangi saatte, günde hangi adreste ve kaç kişilik olduğunu söylemeniz yeterlidir.

Aşure içerisinde bilumum çeşitleri olan bir tatlı türüdür ve siz hangi malzemeden aşure yapılmasını istiyorsanız o malzemeleri listelemeniz gerekmektedir.

Aşure Yapımı

Aşure yapımı her ustanın, yörenin özelliklerine göre elbette farklılık gösterecektir. Biz aşure yapımı için eğer buğday, nohut, kuru fasulye tercih edilmiş ise akşamdan ıslatıyoruz.

Aşure Yapımı

Malzemede kuş üzümü, sarı üzüm, incir kullanılacaksa; bunlar da haşlanarak hazırlanıyor. Bu tür meyvelerden istenilen çeşit meyve kullanılarak, aşure için hazır hale getirilir.

Hangi meyve katılsın isterseniz, isteğinizi ustalarımıza bildirmeniz önemlidir. Zira çok fazla çeşit meyve aşure yapımında tercih edilebilir.

Akşamdan suya koyup hazırladığımız, buğday, kuru fasulye, nohut gibi malzemeler, haşladığımız meyveler, düdüklü tencereye konarak kıvama gelene kadar kaynamaya bırakılır.

Her yiyecekte olduğu gibi burada kıvam asıl kelimedir ve kaynamaya bırakılan malzemenin kıvama gelmesi önemlidir. Biri çiğ, biri çok pişmiş olduğunda lezzetli olmayacaktır. Kıvamdan kasıt hepsinin eşit düzeyde pişmesidir.

Pişirilen bakliyat nasıl tatlandırılır. Haşlanarak hazırlanan, incir, üzüm gibi meyve çeşitleri doğal şeker ile kaynatılarak aşureye tat verilir. Dileyen portakal rendeleyip koyabilir. Başka birçok meyve için yaratıcı zenginleştirme ile aşure yapılabilir.

İzmir Aşure Servisi

Aşure Servisi

İzmir aşure servisi hizmetini biz nasıl yapıyoruz? Bize kaç kişilik, hangi malzemeden, nerede, saat kaçta İzmir aşure servisi almak istediğinizi bildirdiğinizde biz aşuremizi hazırlayarak hizmet için seyyar aracımız ile geliyoruz.

Aracımızda ki donanımdan dolayı aşure sıcak ve taze olarak adresinize getiriyoruz. Sizin ayrıca bir tercihiniz yoksa aşure kaselerimizde konuklarınıza, İzmir aşure servisi gerçekleştiriyoruz.

İzmir aşure servisi hizmeti bittiğinde, oluşan atık varsa toplayarak, çevreyi temiz hale getirdikten sonra görevimizi tamamlıyoruz.

İzmir Aşure Fiyatı

İzmir aşure fiyatı öncelikle kaç kişilik ve hangi malzemelerden aşure istediğinize göre belirlenmektedir. Bize şu kadar kişiye şu malzemelerden İzmir aşure fiyatı ne olur dediğinizde biz size, net rakam sunabiliriz.

Kaç kişilik ve hangi malzemeden olacağını dahi bilmeden, İzmir aşure fiyatı şu, bu diye reklam yapan firmalar var. Bu mantıklı mı? Lütfen dikkatli olunuz.

Malzeme, hizmet İzmir aşure fiyatı belirler. Bu nedenle ricamız fiyat almanız için irtibata geçmenizdir.

Şirketimizin tüm hizmetleri için İzmir lokma sayfamızı, ustalarımıza dair bilgiler için de İzmir lokmacı sayfamızı tavsiye ederiz.


İzmir Aşure Dağıtımı

İzmir Aşure Dağıtımı

İzmir Aşure Dağıtımı