Telefon: 0553 051 07 09

Lokmacı

Lokmacı

Lokmacı dendiğinde akla gelen veya bilinen şey lokma tatlısını çok iyi yapan ustadır. Lokma tatlısı kendine has ustalık isteyen bir hamur tatlısıdır. Hamur tatlılarının çoğunda kıvam ve lezzet tutturmak sanıldığından zordur. Lokmacı işte kıvamı ve lezzeti çok iyi yakalayan ustadır.

Lokmacı ustamız 1990 yılından bu yana hem kendi fırınını işletmekte hem de lokma tatlısı yapımı ve servisi hizmetini gezici olarak yapmaktadır.

Mesleğinde otuz(30) yılı geride bırakan lokmacı ustamızın İzmir de ki en eski ustalardan biri olduğunu bilginize sunmak isteriz.

Firma bünyesinde uzun yıllardır bizzat fırından, çekirdekten yetiştirdiği lokmacı ustaları da mesleğinde uzman olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İlk günden bu yana lokmacı ustalarımız firmamız bünyesinde sizlere lokmacı hizmeti sunduğu gibi yeni personel ve yeni ustalar da yetiştirmekte ve her geçen gün biraz daha büyümeyi sürdürmektedir.

Lokmacı İzmir

Lokmacı İzmir dendiğinde artık ustamızın lezzetini nerede ise bilmeyen yoktur. Lokmacı İzmir hizmetinde maharet sadece leziz ve sağlıklı lokma yapmanın ötesinde sunum ve servisi de profesyonel yapmaktır.

İyi bir lokmacı İzmir ekibi damakta tat bırakan lokma yaptığı gibi harika bir sunum ile de daha keyifli lokma lezzeti sunar.

Özellikle teknolojin gelişimi ile artık lokmayı çoğunlukla lokma makinesinde yapanlar kendini lokmacı İzmir ustası olarak tanıtıp, reklam yapsa da işin özünde lokma makinesi lokmayı yapmaz, lokmayı usta yapar. Makine yoğurma ve şekil verme işini hızlandırır.

Ne sağlık kontrolü yaptıran, ne kullandığı ürünlerin markasına, kalitesine dikkat eden ne de sizin ve misafirlerinizin sağlığını önemseyen tuhaf bir lokmacı ürü ortaya çıktığını bilgi ve dikkatinize sunmak isteriz.

Lokmacı Hizmeti

Lokmacı Fiyatı

Lokmacı hizmeti alacağınız usta, firma, kişi ya da kurumların vergi levhasını, elemanlarının sigorta ve sağlık kontrollerini, kullandıkları un, şeker, yağ gibi malzemelerin faturasını, markasını denetlemenizde fayda var.

Maazallah lokmacı hizmeti verenler artık ucuz lokmacı hizmeti diye her şeyden en kötüsünü, sağlıksızını kullanmaktadırlar. Örneğin şeker yerine yapay tatlandırıcı kullananların dahi olduğunu ve bunun tescilli kanser yapıcı özelliğe sahip olduğunu bilmelerine rağmen kullanıyorlar.

Lokmacı hizmetini firmamızdan aldığınızda, firma bünyemizde sigortalı çalışan, düzenli sağlık kontrolünden geçen personelimizden profesyonel lokmacı hizmeti alacağınızı bilmenizi isteriz.

Lokmacı hizmetinde kullandığımız, un, şeker, yağ gibi tüm ürünler bilinen kaliteli ve ilgili bakanlıkların sağlık onayından geçen ürünlerden alınmaktadır.

Denetlenmeyen gıdaların ölümcül sonuçları olduğu bilinmektedir. Şekerli, tatlı gıdaları bünye hemen sindirdiğinden daha hızlı, tehlikeli zehirlenmeler görülmektedir.

Lokmacı Fiyatı

Lokmacı fiyatı aslında lokmacı hizmetinin karşılığı olarak bu hizmeti sunan firmaya ödenen ücrettir. İnsanlar lokma tatlısını ücretsiz tüketir. Duasını eder. Hayrına lokma dağıttıran kişi ya da firmalar bu lokma hizmetini sunan firmalara lokmacı fiyatı ödemesi yaparlar.

Lokmacı fiyatı için İzmir lokma firmamızın lokma fiyatı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


Lokmacı

Lokmacı

Lokmacı