Telefon: 0553 051 07 09

İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma

İzmir saray lokma firmamız 1990 yılında kurulduğu andan itibaren resmi kurum, özel şirket ve vatandaşların hayra lokma dağıtımında saray lokma yapımını ve servisini hizmetini üstlenmekte ve bunu profesyonel olarak yerine getirmektedir.

İzmir saray lokma dökümü hizmeti vermek, insanların hayrına destek sunmaktır. İzmir saray lokma şirketimiz saray lokma dökümü hizmeti ile yurttaşlarımızın acı ve sevinçlerine hem ortak oluyor hem de bu hislerinizin topluma ile paylaşılmasına aracı oluyor.

Siz hayır duası almak için misafirlerinize saray lokması ikram etmek istiyorsunuz. Biz sizin sayıca hayli kalabalık misafir topluluğunuza İzmir saray lokması yaparak sağlıklı, taze halde ikram ediyoruz. Dualarına vesile oluyoruz.

Saray Lokma

Lokma tarihi çok eskilere uzanan tatlıdır türüdür. Osmanlı saray mutfağına da giren lokma aldığı şekil itibari ile saray lokma olarak tanımlamıştır.

Çünkü lokma saray lokma içi dolu fındık büyüklüğünde elips yuvarlak şekli Osmanlı sarayında edinmiştir. Bu nedenle de saray lokması olarak tanımlanmıştır.

Fındık Lokma

Saray lokmaya küçük yuvarlak şeklinden ötürü halk arasında fındık lokma denmektedir. Fındık lokma aslında saray lokmanın halk arasında ki diğer adıdır.

Fındık lokma ismi de aslında gıdaların kullanıldığı toplumsal kesime ve kültüre göre kimlik, isim ve değer kazandığının çok özel bir kanıtıdır.

Mayalı hamurun yuvarlak şekil verilerek kızgın yağda kızartılıp sıcak halde şerbetlenip yapılması ile elde edilen şeklide fındığa benzeyen lokma türüdür.

Saray Lokma İzmir

Saray lokma İzmir hizmetini biz seyyar araçlarımız ve kadromuz ile yapıyoruz. Bunun sizin için anlamı şudur. Her sokak, adres, meydan, cami veya okul da ya da caddede firmamızdan saray lokma İzmir hizmetini istediğiniz saatte alabilirsiniz.

Saray lokma İzmir ekibimiz işinde uzman olduğu kadar sunum ve servis hizmetinde profesyoneldir. Misafirlerinize leziz saray lokmayı güler yüz ve samimiyet sıcaklığı ile ikram etmektedir.

İzmir saray Lokma Dökümü

Mevlit, nişan, nikah, sünnet, özel davet, bayram y ada özel günlerde İzmir saray lokma dökümü hizmetini almak isterseniz bize, “alo İzmir saray lokma dökümü hizmeti almak istiyorum” demeniz yeterlidir.

İşte size, bizden İzmir saray lokma dökümü hizmeti aldığınızda avantajlarınızın listesini sunuyoruz.

  1. İzmir saray lokma dökümü hizmetini usta elemanlarımız yapmaktadır.
  2. Resmi yasal şirketimizin sorumluluğu ile İzmir saray lokma hizmeti verilmektedir.
  3. Kamuya açık her yerde bu hizmet mobil araçlarımız ile verilmektedir.
  4. İzmir saray lokma yapımında kullandığımız tüm ürünler sağlık bakanlığı onaylıdır.
  5. Dilerseniz dilediğiniz anda İzmir saray lokma dökümü hizmetimizi denetleyebilirsiniz.
  6. Ödemeniz sonrasında İzmir saray lokması hizmet faturasını size sunmaktayız.
  7. Biz size söz verdiğimiz saatte ve adreste İzmir saray lokma dökümü hizmetini yapıyoruz.

Biz kurumsal firma olduğumuzdan bizden İzmir saray lokma dökümü hizmeti aldığınızdan avantajlarımızı her daim geliştirerek size ve misafirlerinize hizmet farkı olarak sunuyoruz.

İzmir Saray Lokma Fiyatı

İzmir saray lokma fiyatı saray lokmanın kaç kişi için yapılacağına göre belirlenir. Bize kaç kişilik saray lokma yaptırmak istediğiniz bilgisini iletirseniz size İzmir saray lokma fiyatı bilgisini sunarız.

Şirketimiz ayrıca saray lokma fiyatında hastalık, yaşlılık ve engel gibi özel durumu olan insanlarımıza özel indirimli saray lokma fiyatı kampanyası uygulamaktadır.

İzmir saray lokma fiyatı için lütfen bizim ile iletişime geçiniz. Yine tüm lokma hizmetlerimize dair detaylı bilgiler İzmir lokma sayfamızda yer almaktadır.


İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma

İzmir Saray Lokma