Telefon: 0553 051 07 09

İzmir Pilavcı

İzmir Pilavcı

İzmir pilavcı hizmetimiz 1990 yılında başladı. Ustamız seyyar pilav aracı ile önce düğünlere açılışlara mevlitlere pilavcı hizmeti verdi. İzmir pilavcı hizmeti, yaptığı pilav türlerinin tadı o denli beğenildi ki hızla tanınan bilinen İzmir pilavcı unvanına kavuştu.

Zamanla tecrübe ile İzmir pilavcı hizmetimiz daha profesyonelleşti. Teknik donanımı iyi olan seyyar pilavcı araçlarımız işimizi daha profesyonel sunmamıza olanak verdi. Ustalarımızdan oluşturduğumuz ekip ile daha fazla yerde daha çok insana pilavcı hizmeti verebilecek imkana kavuştuk.

İzmir pilavcı hizmeti hayır sever vatandaş veya kurumların hayrına, misafirleri için istediği pilav türünün yapılarak konuklarına servis edilmesi hizmetidir. Biz İzmir pilavcı hizmetini düğün, nişan, nikah, sünnet, mevlit gibi kalabalık misafirlerin olduğu etkinliklerde yapıyoruz. Düğün pilavcısı veya mevlit pilavcısı hizmeti de deniyor buna.

Ayrıca özel günlerde, kalabalık davetiyelerde açılışlarda, özel davetlerde yine firmamızdan İzmir pilavcı hizmeti alabilirsiniz. İzmir merkez, çevre iller, ilçeler, belde ve köylerde seyyar pilavcı aracımız ile vereceğiniz adreste ve saatte personelimizden sıcak pilav yapımı ve servisi talep edebilirsiniz.

İzmir Pilavcı Hizmeti

İzmir pilavcı hizmeti şöyle sunulmaktadır. Siz bize ulaştığınızda tavuklu, kavurmalı, nohutlu hangi pilav türünü kaç kişilik hangi adreste hangi tarihte ve saat kaçta olduğunu iletiyorsunuz. Biz size İzmir pilavcı hizmeti fiyatı teklifi sunuyoruz.

izmir pilavcı hizmeti

İzmir pilavcı hizmeti için mutabakat sağlayıp anlaştığımızda biz verilen tarih öncesi malzememizi hazırlıyoruz.

Size zaten hangi marka malzeme kullanacağımızı iletiyoruz. Dilerseniz malzeme fiyatı, markası, faturalarını da bilgi ve denetiminize sunabiliriz.

Malzeme hazırlığından sonra verilen gün içinde pilavımızı hazırlıyoruz. Tam olarak dağıtılacağı saatte sıcak ve taze kalması için pişirme ve servis saatini gözetiyoruz.

İzmir pilavcı aracımızın teknik özellikleri sayesinde pilavımızı taze ve sıcak şekilde verdiğiniz saatte belirttiğiniz adrese getiriyor ve sizin istediğiniz yöntem ile konuklarınıza servis ediyoruz.

İzmir pilavcı hizmeti servis sonrası oluşan servis atıklarını da toplayarak geri dönüşüme göndermektedir.

Tam anlamı ile sağlıklı ve temiz bir pilavcı hizmeti sunmaktadır. Temizlik sadece malzeme kalitesi ve hiyjen değil ötesinde personel temizliği, sağlık taraması ve kontrolü de düzenli yapılmaktadır.

İzmir Pilavcı Fiyatı

izmir pilavcı fiyatı

İzmir pilavcı fiyatı aslında hangi pilav türünden kaç kişilik istediğiniz ile belirlenmektedir. Örneğin tavuklu pilav mı, etli pilav mı, nohutlu pilav mı, pirinçten mi, bulgurdan mı pilav istediğinizi ve kaç kişilik istediğinizi bize ilettiğinizde biz size İzmir pilavcı fiyatı teklifini sunuyoruz.

İzmir pilavcı fiyatı için lütfen bize ulaşarak bilgi ve fiyat teklifi almanızı tavsiye ediyoruz.

Doğru, etik ve güncel pilavcı hizmet fiyatı başka türlü de zaten verilemez.

Biz sağlıklı, ilgi bakanlıklardan onaylı malzeme kullanarak pilav yaptığımız için sağlıklı, leziz ve güvenilir İzmir pilavcı hizmeti fiyatı teklifi sunuyoruz.

Firmamızın lokma hizmetleri için İzmir lokma sayfasını lokmacı ekibi için de İzmir lokmacı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bize her daim ulaşabileceğiniz telefon numaralarımıza da İzmir lokma telefon sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


İzmir Pilavcı

İzmir Pilavcı

İzmir Pilavcı