Telefon: 0553 051 07 09

İzmir Lokma Firması

İzmir Lokma Firması

Babadan oğula aile mesleği olan fırıncılık sektöründen gelen ekibimiz 1990 yılında İzmir lokma firmasının resmi kuruluşunu gerçekleştirdi. Gıda, tatlı özellikle hayra İzmir lokması hizmeti sektöründe bunca yılın deneyimi ile kurumsal bir kimlik, lezzet ve tat kazandı.

İzmir Lokma Firması Amacımız

Kurumsal kimlik edinir iken İzmir lokma firması olarak amacımız, ustalarımızın oluşturduğu kıvamı ve lezzeti markaya dönüştürmek, İzmir, Ege ve hatta tüm Türkiye ye bir tat olarak sunmaktı.

İzmir lokma tatlısı diğer lokmalardan farklı olarak özel oldukça hassas bir tatlı kültürüdür. Özelliği ve hassaslığı şudur. Bir ölüm sonrası yakınları, Hakkın Rahmetine kavuşanın hayrına misafirlerine İzmir lokma tatlısı ikram ederler. Böyle bir ruh hali, psikolojik atmosferde yüzlerce insana İzmir lokma tatlısı yapmak ve servis etmek özel bir durumdur.

İzmir lokma firması olarak amacımız hayır yapmak isteyen yurttaşlarımızın veya kurumların hayrına vesile olmak en anlamlı, değerli hayır yapabilmeleri için en lezzetli ve sağlıklı lokmayı yaparak misafirlere ikram etmektir.

İzmir Lokma Firması Hizmetlerimiz

İzmir lokma firması olarak, İzmir lokma, saray lokma, helva, aşure, pilav, düğün yemekleri de yaparak servisini yapıyoruz.

Bizden hangi hizmeti isterseniz, İzmir lokma, saray lokma, helva, pilav, düğün yemeği fark etmez, istediğinizi, istediğiniz adreste sizin belirlediğiniz saatte misafirlerinize ikram ediyoruz.

Biz hizmeti size getiriyoruz. Düğün, nişan, nikah, iş yeri açılışı, özel gün daveti olabilir. Her ne amaçla yaparsanız yapın bizden İzmir lokma firması hizmeti almak istediğinizde, almak istediğiniz hizmeti, kaç kişilik misafirinizin olacağını, saat kaçta nerede sunum yapılacağını iletmeniz yeterlidir.

İzmir lokma firmamızın gezici lokmacı, pilavcı, helvası, yemekçi ustaları, aşçıları ve araçları seyyar hizmet verme mesleki kabiliyetine, teknik donanıma sahiptir.

İzmir Lokma Firması Sorumluluğumuz

İzmir lokma firması olarak sorumluluğumuz sağlıklı, lezzetli İzmir lokmayı zamanında yapmak ve misafirlerinize sizin istediğiniz saatte ve yerde sunarak hayrınızın anlamlı olmasına vesile olabilmektir.

Çok daha fazla bilgi için İzmir lokma ve İzmir lokmacı sayfalarımıza da göz gezdirebilirsiniz.


İzmir Lokma Firması

İzmir Lokma Firması

İzmir Lokma Firması