Telefon: 0553 051 07 09

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir lokma tatlısının yapımında kullanılan malzeme gideri, lokma ustalarının verdiği emek zaman ve sizin olduğunuz mekanda sunulan servis hizmeti bedeli İzmir lokma fiyatı olarak tanımlıyoruz.

Bizim şirketimizde ucuz lokma fiyatı yoktur. Pahalı lokma fiyatı olmamıştır ve olmayacaktır. Biz, tam olarak İzmir lokma yapım ve servis giderlerini düştükten sonra değerinde İzmir lokma fiyatını belirleriz, size bilgi ve teklif olarak sunarız.

İzmir Lokma Fiyatı Listesi

Aşağıda sürekli güncellenen İzmir lokma fiyatı listesini yayınlıyoruz. Bu fiyatlar elbette İzmir merkez ve ilçeler için geçerlidir. İzmir fiyatı listemiz kamuya açık, şeffaf ve denetlenebilir olarak size, bilginize sunulmakta, güncel tutulmaktadır.

  1. 300 kişilik İzmir lokma fiyatı  1900 TL
  2. 500 kişilik İzmir lokma fiyatı  2900 TL
  3. 1000 kişilik İzmir lokma fiyatı : 5400 TL

500(Beş Yüz) kişilikten daha fazla lokma istendiğinde İzmir lokma fiyatı daha uygun, indirimli olmaktadır. Çünkü sürüm artmaktadır. Sürüm artışında biz daha çok kazanmak yerine yurttaşın hayrına katkı sunmayı tercih ederek, fiyatlarda indirim yapıyoruz.

Ucuz İzmir Lokma Fiyatı Dikkat

El ilanlarında, gazete, radyo veya internet reklamlarında ucuz İzmir lokma fiyatı reklamı görebilirsiniz. Çok sık bu ucuz lokma reklamı yapılmaktadır. Ucuz lokma dikkat diyoruz çünkü;

Sürekli kullanılmış yakılmış yağ kullanarak yağdan çalıyorlar, sağlığınızı riske ediyorlar. Yanık yağ kanser yapar dikkatinize sunarız.

Merdiven altı, ne olduğu belli olmayan ucuz un kullanıyorlar.

Şeker yerine suni tatlandırıcı glikoz kullanarak şekerden çalıyorlar. Glikozun sıcak yağda kanserojen olduğunu bilmenizi isteriz.

Ucuz İzmir lokma dikkat dememizin sebebi sizin hayrınıza misafirlerinize sunduğunu lokmanın aslında bir tür zehir olduğunu bilmenizi sağlamak, uyarmak ve duyarlı olmanız için bilgilendirmektir.

İzmir Lokma Fiyatı Kampanyalar

İzmir lokma fiyatı kampanyalarımızı bu sayfadan takip edebilirsiniz. Biz halkımızın çok yoğun İzmir lokma hizmeti istediği 3(Üç) aylarda İzmir lokma fiyatı kampanyalar düzenliyoruz. Buradan ilan ediyoruz.

Yüzlerce kişilik lokma hizmeti almak isteyen kurumların veya vatandaşlarımızın istediği hizmet için kampanyalı İzmir lokma fiyatı oluşturup bilgilendiriyoruz.

İndirimli Özel İzmir Lokma Fiyatı

Ayrıca yaşlı, hasta, engelli olan yurttaşlarımız hayırlarına İzmir lokma ikram etmek istediklerinde bu durumda olan vatandaşlarımız için özel indirimli İzmir lokma fiyatı uygulayarak, bizde yaşlı, hasta, engelli insanlarımızın hayrına katkı sunuyoruz.

Özel durumları olan insanlarımızın firmamızdan İzmir lokma hizmeti almak istediklerinde özel durumlarına dair bize bilgi verdiklerinde biz tüm imkanlarımızı zorlayarak özel indirimli İzmir lokma fiyatı bilgisi ve teklifi oluşturup iletiyoruz.

Tüm hizmetlerimize dair daha fazla bilgi için İzmir lokma ve İzmir lokmacı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı

İzmir Lokma Fiyatı