Telefon: 0553 051 07 09

Hayır Lokması

Hayır Lokması

Hakkın rahmetine kavuşan insanın hayrı için ilahi eşliğinde konuklara ikram edilen lokma tatlısına hayır lokması diyoruz.

İzmir için hayır lokması hamurdan yapılan lokma tatlısı iken Ankara, İstanbul ya da ülkemizin başka şehrinde farklı yiyecek olabiliyor.

Örneğin bazı şehirlerde pide yaptırılıp lokma niyetine dağıtılır iken bazı yerlerde de pilav ayran şeklinde lokma ikramı yapılıyor.

Tarihsel geçmişe, geleneksel değerlere, coğrafik özelliklere, kültüre göre her yerleşim yerinin kendisine has hayır lokması var.

Hayır Lokması Nasıl Yapılır?

Hayır lokmasını şöyle yapıyoruz. Bize saat kaçta hangi adreste hangi gün hayır lokması istediğinizi siz iletiyorsunuz.

Örneğin hayır lokması için saray lokma mı İzmir lokma mı ya da farklı bir çeşit mi istediğinizi söylüyorsunuz.

Önemli olan kaç kişilik hayır lokması istediğinizi de bildirmeniz gerekir.  Çünkü ona göre biz malzeme alarak hazırlık yapıyoruz.

Siparişin tüm detaylarında anlaşırsak gerekli tüm hazırlığı biz yapıyoruz. Malzeme tedarikini sağlıyoruz.

Hayır Lokması Fiyatı

Hayır Lokması Fiyatı

Öncelikle belirtmek gerekir ki hayır lokmasını tüketen için bir ücret, bir fiyat yoktur ve hiç kimse de böyle bir talepte bulunmaz.

300 kişilik hayır lokması fiyatı farklı 500 kişilik hayır lokması fiyatı farklı olduğundan kaç kişilik hayır lokması istiyorsanız biz ona göre size teklif sunuyoruz.

Be neden gerekli? Çünkü gider hesabımızı kaç kişilik olduğuna göre yapıyoruz. Zira kullanılacak malzeme kaç kişi hizmet verecek ona göre belirliyoruz.

Güncel, kampanya ve indirimlerimizden haberdar olmak, yararlanmak en uygun, ekonomik hayır lokması fiyatı için bize ulaşarak, bilgi ve teklif almanız sizin yararınıza olacaktır.

Hayır Lokması Servisi

Hayır lokması servisi hizmetini biz yapıyoruz. Sadece hayır lokması hizmeti için özel donanım yaptırdığımız lokma aracımızda, lokma makinesinde yaptığımız tatlımızı servis personelimizle bizzat servis ediyoruz.

Servis için özel kaselerimiz var. Her bir kaseye üçlü, dörtlü şekilde sizin tercihinize göre kayarak sıcak halde konuklarınıza veriyoruz.

İzmir merkez ya da yakınlarında hayra İzmir lokma tatlısı hizmeti almak için bize İzmir lokmacı telefon numaralarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilir, hizmet alabilirsiniz.


Hayır Lokması