Telefon: 0553 051 07 09

İzmir Tavuklu Pilav Dağıtımı

İzmir Tavuklu Pilav Dağıtımı

İzmir tavuklu pilav dağıtımı hizmetini 1990 yılından bu yana seyyar pilav aracımız ve pilavcı ustalarımız ile İzmir merkez, ilçe, belde ve tüm köylerinde hatta yakın illerde Manisa, Aydın, Balıkesir de yapıyoruz.

İzmir tavuklu pilav dağıtımı hizmeti almak istediğinizde kaç kişilik hangi adreste ve sat kaçta olduğunu bize ilettiğinizde biz tavuklu pilavı hazırlıyoruz.

Hazırladığımız tavuklu pilavı sıcak halde, özel tasarlanan aracımı zile soğumadan olduğunuz adrese getirerek servis tabaklarımızda konuklarınıza profesyonel servis ekibimiz servis etmektedir.

Toplum olarak hayrımıza ve sevabımıza bir şeyler yapıp hemen eşe dosta, tanıdık tanımadık herkese dağıtırız.

Çocuğumuzun başarısını, nişanımızı, düğünümüzü, cenazemizi, mevlidimizi hep bir şeyleri paylaşarak yapmaktayız. İzmir tavuklu pilav dağıtımı da duygularımızı, hislerimizi paylaşmanın farklı bir yöntemidir.

Severiz misafirlerimizi ağırlamayı onlara bir şeyler sunmayı. Gönlümüzden hep daha fazlasını sunmak geçer. En acı günümüzde de en mutlu günümüzde de dostlarımızla yan yana gelir hep daha güçlü oluruz. En büyük destekçimizdir onlar bizim.

İzmir tavuklu pilav dağıtımı yapan firmamız dostlarınıza ve size hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmeti alelade öyle insanlar ile yapmamaktayız.

Firmamız çalışanları bu işin ehli olmuş profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yaptığımız tavuklu pilav dağıtımı ile dostlarınız acınızı da sevincinizi de paylaşır. Sizin için bir hayır duasını eksik etmez.

Pilav yapmak herkesin harcı olan bir şey değildir. Ayarını tutturamadım mı o pilavın ne lezzeti olur ne tadı. Hal böyle olunca yaptığınız hayır da sevap da yerine ulaşmaz.

Pilav yapmak zor da tavuklu pilav yapmak kolay mı? Elbette onun ayarını tutturmak da zor. Tavuklu pilav dağıtımı yapan firmamız iyi bir pilav nasıl oluru çok iyi bildiğinden endişeye yer bırakmaz.

İzmir Tavuklu Pilav

Bütün bu kalabalıkta pilavınızın ayarı tutmadı mı herkeste bir memnuniyetsizlik başlar. Oysa güvenilir bir firmaya gözünüz kapalı her işinizi emanet edebilirsiniz.

İzmir tavuklu pilav

İzmir tavuklu pilav firmamız güveninizi yasallığı ile önce kazanır. Firmamız her işini yasal yollarla yapmaktadır. Asla ama asla kimseyi ve kendini riske edecek şekilde çalışmaz.

İzmir tavuklu pilav yapan firmamız yıllarını bu mesleğe vermiştir. Ustalarımız artık pilav yapmanın piri olmuş.

Yıllar içinde pirincin yağda kavrulduğu gibi ustalarımız da pilav yapmanın yağında kavrulmuş bir güzel lezzetler ortaya çıkarmışlardır. Hangi yağ, tuz, su, pirinç, tavuk kullanılması gerektiğini bilmektedirler.

Kimi korsan firmaların her yerde ucuza pilav dağıtımı gibi çok reklamını görebilirsiniz. Ucuzlukları kalitesizliklerinden gelmektedir.

Bu korsan firmaların kullandıkları pirincin, yağın, tavuğun, suyun ve tuzun hiçbiri emeğe geçmemektedir. Bu firmalar yaptıkları sağlıksız pilavlar ile insan hayatını tehlikeye atmaktan asla çekinmezler.

İzmir tavuklu pilav firmamızın verdiği değerlerin hiçbiri umurlarında dahi değildir. Ne yasallıkları bulunmaktadır ne de kullandığı malzemelerin sağlık bakanlığı onayı bulunmaktadır.

Kullandığımız malzemeler sağlık bakanlığının onayından geçmiş ürünlerdir. Merdiven altı üretilen ve güvenirliğinden şüphe duyduğumuz hiçbir şeyi size sunmamaktayız.

Tavuklu Pilav Fiyatı

Tavuklu pilav fiyatı hizmetin sunulacağı kişi sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. Kişi sayısının azlığı ve çokluğuna göre malzemeler kullanmaktayız.

Tavuklu pilav fiyatı

Dilersiniz ki 300 kişilik yapılan tavuklu pilav ile 500 kişilik yapılan tavuklu pilav arasında malzeme farkı bulunmaktadır.

Tavuklu pilav fiyatı hizmetin verileceği yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Çok işlek yoğun olan yerlerde sevabınızı ulaştıracağımız insan kitlesi farklıdır.

Herkes pilavınızdan yer ve hayır duasını size ulaştırır. Yaptığınız tavuk pilav dağıtımı böylece amacına uygun olur.

Ustalarımız gelenek ve göreneklere uygun bir şekilde pilavlarını yapmaktadır. Bu da yaptığımız pilavların lezzetine lezzet katar.

Tavuklu pilav fiyatı hakkında firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Bu sayede yaptığımız pilav ile daha fazla bilgi sahibi olursunuz. Firmamızdan fiyat hakkında daha detaylı bir bilgi de almış olursunuz.

Ayrıca işletmemizin tüm hizmetleri için İzmir lokma sayfamızı personelimize dair bilgiler için de İzmir lokmacı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.