Telefon: 0553 051 07 09

Mevlit Lokması

Mevlit Lokması

Mevlit lokması, Hazreti Muhammed’in hayatını anlatan mesnevilerin okunması eşliğinde konuklara ikram edilen lokma hizmetine mevlit lokması denir.

Mevlit lokması Hakkın rahmetine kavuşan bir insanın geride kalan akrabaları veya sevenleri tarafından rahmetlinin hayrına yapılır ve dağıtılır.

Her şehri de veya coğrafya da bu gelenek farklı olsa da özünde aslında dini, manevi bir dayanışma olarak gerçekleşmektedir.

Ülkemizde Ortadoğu da oldukça yaygın olarak sürdürülen bu gelenek İzmir şehrinde adeta şehrin kimliğinde yer edinmiş durumdadır.

Mevlit Lokması Hizmeti

Mevlit lokması hizmeti için özel olarak araç dizayn ettirdik. Ses sistemi kurduk. Personelimizin tecrübesi, eğitimi ve uzmanlığı mevlit lokması yapımı ve servisine göre şekillendirdik.

Mevlit lokması hizmeti almak istediğiniz de bizim ile iletişim kurmanız yeterlidir. Siz bize mevlit lokması dağıtılması istediğiniz yeri, saati ve kaç kişilik olacağını bildiriyorsunuz.

Biz mevlit lokması için gerekli tüm malzemeyi alarak istediğiniz saatte lokma tatlısını hazırlıyoruz. Özel hazırlanan servis tabaklarımızda sıcağı sıcağına konuklarınıza ikram ediyoruz.

Mevlit Lokması Fiyatı

Mevlit lokması fiyatı kaç kişilik olacağına ve yine artı özel bir garnitür gibi isteklerinize göre belirlenmektedir.

Siz kaç kişilik mevlit lokması istediğinizi bildirdiğinizde bizde size mevlit lokması fiyatı bilgisi ve teklifimizi sunuyoruz.

Elbette lokma aracı ve lokmacı personel geldiğinden en az 250(iki yüz elli) kişilik mevlit lokması olması bizim açımızdan önemli.

Çok az insan için mevlit lokması yapımı ve dökümü doğal olarak emeği ve maliyeti karşılamadığından sizi de bizi de zor duruma sokmaktadır.

500(beş yüz) kişilik mevlit lokması da isteyebilirsiniz 1000(bin) kişilik mevlit lokması da isteyebilirsiniz hatta 5000(beş bin) kişilik mevlit lokması siparişini karşılayacak araç ve personel gücümüzün var olduğu bilginizde olsun isteriz.

Firmamızın tüm hizmetleri için İzmir lokma sayfamıza dilerseniz ekibimiz için İzmir lokmacı sayfamıza iletişim için İzmir lokma telefon bilgilerimize göz gezdirebilirsiniz.


Mevlit Lokması

Mevlit Lokması