Telefon: 0553 051 07 09

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir lokma yapımı ve ikramı hizmeti verir iken yurttaşın çok sık sorduğu sorulara buradan kısa ve anlaşılır cevaplar vermeye çalışacağız.

Kaç Kişilik İzmir Lokma Hizmeti Veriyorsunuz?

Bize en sık sorulan sorulardan biri kaç kişilik İzmir lokma hizmeti yaptığımız oluyor.

Biz Azeri İzmir lokma firması olarak seyyar araçlarımız ve gezici lokma araçlarımız ile en az 250 kişilik olmak üzere 1000 veya ihtiyaç duyarsanız çok daha fazla misafirinize İzmir lokma yapar ve servis ederiz.

Biz sizin istediğiniz kişi sayısı kadar yüzlerce veya binlerce insana İzmir lokma yapacak ve ikram edecek kadro ve araç gücüne sahibiz.

İzmir Lokma Dökümü Yapılırken Biz Ne Yapmalıyız?

İzmir lokma dökümü yapılır iken biz ne yapmalıyız diye soran insanlara buradan rahatlıkla siz sadece misafirleriniz ile ilgilenebilirsiniz diyebiliriz.

Sizin yapacağınız hiçbir şey yok. İzmir lokma yapımı ve servisinde tüm her şeyi personelimiz yapmaktadır.

Lokma Aracı İçin Elektrik Gerekli mi?

izmir lokmacı

En sıkça karşılaştığımız sorulardan birsi de bu lokma aracına elektrik gereklimi diye sorulmaktadır. Lokma aracımızın kendi teknik donanımı bu ihtiyaca göre dizayn edildiğinden kendi elektriğini de sağlamaktadır.

Lokma aracına elektrik için sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur.

İzmir Lokma Hizmeti Kaç Lira?

Bu denli çıplak sorulmaktadır. İzmir lokma kaç lira diye. İzmir lokma ücretsiz hayra dağıtılan bir tatlıdır. En azından İzmir halkı bu geleneği böyle sürdürmektedir.

İzmir lokma kaç lira sorusun cevabı bedavadır.

İzmir Lokma Hizmeti Ne Kadar?

İzmir lokma hizmeti fiyatı lokmanın kaç kişilik olacağına bağlıdır. Bir de elbette İzmir merkeze uzaklığı da yakıttan ötürü İzmir lokma hizmeti fiyatını etkilemektedir.

Bize ulaşıp kaç kişilik lokma istediğinizi ve nerde ikram edilmesi istediğinizi iletirseniz size bu bilgiler ışığında İzmir lokma hizmeti fiyatımız çıkarılıp verilecektir.

Nerede İzmir Lokma Hizmeti veriyorsunuz?

zmir lokma fiyatı

İzmir, Manisa, Aydın, Balıkesir il, ilçe, belde ve köylerinde İzmir lokma hizmeti veriyoruz. Merkezimiz İzmir’dedir.

Seyyar araçlarımız ile yakın il ve ilçelere İzmir lokma hizmeti götürüyoruz.

Özel gün veya binlerce insana İzmir lokma hizmeti verilecekse ülkenin her yerinde lokma hizmeti verecek araç ve ekibimiz var.

Masrafı kurtardığı müddetçe tüm Türkiye’de lokma hizmeti verecek kapasitemiz mevcuttur.

Lokmada Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Lokmada dikkat edeceğiniz hususlar, referansı olan, vergi kaydı olan, sağlık bakanlığı onaylı ürün kullanan, lokma yapımında denetlenmeyi kabul eden, ödemenize fatura kesebilen firmaların olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Daha detay bilgi için İzmir lokma sayfamızı ustalarımız için de İzmir lokmacı sayfamızı ve iletişim içinse İzmir lokma siparişi sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.