Telefon: 0553 051 07 09

Balçova Lokma

Balçova Lokma

İzmir'in Balçova ilçesinde müşterinin istediği her adreste hayır lokması hizmeti verebilmek için özel tasarım gezici lokma aracı yaptırdık.

Amacımız Balçova da hayır yapmak isteyen yurttaşımızın istediği mekana hayır lokması götürme. Bu amacı Balçova lokma ekibi olarak gerçekleştirdik.

Teknik araçları doğru kullanım ile lokma makinesini lokma aracımıza monte ettikten sonra elektrik, su, servis platformu gibi tüm ihtiyaçları aracımızdan karşılıyoruz.

Böylece başka hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan bize verdiğiniz adreste ve saatte konuklarınıza şeffaf olarak Balçova lokma hizmetini veriyoruz.

Lokmacı Balçova

Lokmacı Balçova

Lokmacı Balçova ekibimiz ilçemizin her sokağını, caddesini, meydanını ve camisini bilen daha önce burada hayır lokması hizmetini defalarca veren deneyimli kadromuzdan oluşuyor.

Elbette meslekte deneyim demek sağlık kurallarına temizliğe önem vermek dikkat etmek kadar müşteri memnuniyetini esas almak demektir.

Dilediğinizde her aşamasını bizzat siz, lokmacı Balçova ekibimizi denetleyebilir, verdiğimiz hizmeti kontrol edebilirsiniz.

Biz hizmetimizin her aşamasında size açık, şeffaf ve denetlenebilir yöntem ile çalışıyoruz ve bunu prensip olarak uyguluyoruz.

Balçova Lokma Dökümü

Balçova lokma dökümü hizmeti almak için bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Halka lokma, sayar lokma ya da irmik helvası veya pilavcı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bize Balçova da nerde ne zaman Balçova lokma dökümü hizmeti almak istediğinizi ilettiğinizde biz siparişinizi alıyoruz.

Sadece saat ve konum bilgisi değil kaç kişilik lokma istediğinizi ve yine hangi lokma çeşidini tercih ettiğinizi de not ediyoruz.

Sonrasında hizmet tarihi gelmeden biz gerekli tüm malzemeleri hazır ediyoruz. Malzemelerimiz aracımızda bize bildirdiğiniz mekanda lokma makinesinde Balçova lokma dökümü hizmetini sunuyoruz.

Usta aşçılarımızın misafirleriniz için hayrınıza yaptığı lokma tatlısını eşsiz lezzeti ve çıtır kıvamıyla sıcak olarak servis ediyoruz.

Balçova Lokma Fiyatı

Kaç kişilik istediğinize bağlı olarak Balçova lokma fiyatı için bizim ile iletişime geçebilir anlık olarak fiyat teklifi ve bilgisi alabilirsiniz.

Bizim hizmetimizde Balçova ucuz lokma fiyatı yok. Biz ucuz ürün ve hizmet sunmuyoruz. Malzeme, hizmet gideri sonrası oluşan fiyat neyse bizde Balçova lokma fiyatı odur.

Elbette sirkülasyonun yoğun olduğu dönemlerde çok daha insanımız hayır yapabilsin diye olabildiğinde Balçova lokma hizmetimizde indirim yaparak kolaylık sağlıyoruz.

Şirketimizin İzmir lokma hizmetinden İzmir lokmacı ekibinden daha fazla detay bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Balçova Lokma