Telefon: 0553 051 07 09

Gümüldür Lokmacı

Gümüldür Lokmacı

Gümüldür lokmacı personelimiz, teknik donanımı özel yapılan son model lokma araçlarımız ile Gümüldür ilçemizin merkezinde, belde veya köylerinde sizin belirlediğiniz saatte hizmet sunmaktadır.

Gümüldür de vereceğiniz saat ve adreste tercih ettiğiniz lokma türünden kaç kişilik lokma tatlısının yapımı ve servisi hizmeti istediğinizi bize iletmeniz yeterlidir.

Şuraya gelirler mi, şu gün olur mu, bu saatte olur mu gibi endişelere kapılmadan istediğiniz vakit bize erişim sağlayabilirsiniz.

Gümüldür lokmacı ekibimizin mobil telefonları 7/24 (yedi yirmi dört) açık olduğundan ihtiyaç duyduğunuz her an iletişim sağlayabilirsiniz.

Gümüldür Lokma

1990 senesinden bu yana Gümüldür lokma firmamız meleğinden usta çırak ilişkisi le yetişen kadromuz ile profesyonel hizmet sunmaya devam emektedir.

Gümüldür lokma

Gümüldür yurttaşı bizi, ustalarımızı ve firmamızı gayet iyi bilmekte ve gönül rahatlığı ile ekibimizden hizmet almaktadır.

Gümüldür lokma firmamızın ilk günden bu yana resmi vergi kaydı mevcuttur. Personeli daima denetime açık çalışır.

Siz de her daim firmamızı ve personelimizi denetleyebilir, öneri ve eleştirilerinizi istediğiniz an yapabilirsiniz.

Size tavsiyemiz resmiyeti olmayan, mesleğinin, yaptığı hizmetin sorumluluğunu dahi taşımayan kişi ya da firmalara karşı duyarlı olmanızdır.

Lütfen Gümüldür lokma tatlısı ikram edeceğim hayır yapacağım diye ne kendinizin ne de misafirlerinizin sağlığını riske atmayınız.

Gümüldür Lokma Fiyatı

Gümüldür lokma fiyatı 200 kişilik mi, 300 kişilik mi, 1000 kişilik mi yoksa daha fazla insan için Gümüldür lokma fiyatı nedir sorusunu mu soruyorsunuz?

Gümüldür lokma fiyatı

Firmamızın tüm yurttaşlara açık lokma fiyatı listesi, İzmir lokma fiyatı sayfamızda yer almaktadır. Göz atabilir daha detay bilgi almak isterseniz bize sorabilirsiniz.

Ayrıca engeli, yaşlılığı, hastalığı olan ama hayrına Gümüldür lokma tatlısı döktürmek isteyen insanlarımıza özel indirim yapıyoruz.

Böylesi özel durumu olan insanlarımızın bizim ile iletişime geçtiklerinde özel indirimli Gümüldür lokma fiyatı bilgisi ve teklifi sunuyoruz.

Gümüldür Hayra Lokma

Mevlit, nişan, nikah, açılış, özel davetlerde Gümüldür hayra lokma hizmetini uzman personelimiz işin ehli servis elemanlarımız yapmaktadır.

Gümüldür hayra lokma hizmeti alır iken bu hizmeti veren firmanın referanslarını kontrol etmenizi, kadrolu personel ile çalışıp çalışmadığından emin olmanızı bilgi ve dikkatinize sunuyoruz.

Nihayetinde Gümüldür hayra lokma demek, aynı anda yüzlerce insana lokma tatlı yaparak ikram etmek demektir ki yüzlerce insanın sağlığı tehlike altında kalabilir.

Gümüldür hayra lokma da nasıl olsa kimse bakmıyor diye yanmış yağı defalarca kullanan da var, şeker yerine yapay tatlandırıcı kullanan da var.

Markası dahi olmayan un ile Gümüldür hayra lokma tatlısı yaparak sizin adınıza misafirlerinize sunan da var.

Tüm bunlara karşılık, Gümüldür Lokma firmasını ve Gümüldür Lokmacı ekibini iyi denetlemeli sağlıklı çalıştığından emin olmalısınız.

Firmamızın tüm hizmetleri için İzmir lokma sayfamızı yine ekip hizmetlerimize dair de İzmir lokmacı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.