Telefon: 0553 051 07 09

Konak Lokmacı

Konak Lokmacı

İzmir de Konak ilçesinde hayrınıza lokma dağıtımı hizmeti alacağınız Konak lokmacı firması arıyorsanız lütfen firmamızdan bilgi ve teklif almanızı tavsiye ederiz.

Çünkü firmamızın diğer firmalardan ayrıca size sunacağı avantajlarımızdan sizin ve misafirlerinizin faydalanmasını isteriz.

Konak lokmacı hizmeti vermek üzere Konak lokma firmamız bünyesinde lokma mesleğinde eğitimli uzman bir kadro kurdu ve aldığı lokma araçları ile de mobilize Konak lokmacı ekibi oluşturdu.

Konak lokmacı mobil ekibimiz Konak ilçesin tüm sokak, meydan, cadde, okul, cami ya da ev adreslerine lokma hizmetini götürmekte, orada hizmetini vermektedir.

Konak Lokma

Konak lokma şirketimizin hizmet geçmişi 1990 yılına uzanmaktadır. Konak ilçesinde Konak lokma hizmeti veren en eski firmayız diyebiliriz.

Tecrübe ile güncel tekniğin gelişimini harmanlayarak mobil Konak lokma hizmetini kaliteli düzeyde sürekli geliştiriyoruz.

Konak lokma ekibimiz lokma mutfağında uzun yıllar pişen artık mesleğinde ehil olan ustalardan oluşmaktadır.

Konak lokma hizmetinde lokma tatlısın sağlıklı leziz olması bizim ilk görevimizdir. Bu görevimizin amacı hayrınıza daha güçlü gönülden dua edilmesini sağlamaktır.

Diğer Konak lokma görevimiz ise geleneksel değerlerimize uygun olarak Konak lokma hizmetini sunmaktır. Dilerseniz servis anında mevlit okutabilirsiniz.

Şirketimizden Konak ilçesinde mevlit, düğün, nişan, iş yeri açılışı, gibi durumlarda Konak lokma hizmeti alabilirsiniz.

Konak meydanında Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden insanlar olduğundan Konak lokma lezzeti ve hayrı elbette bir başka olacak daha çok insana hayrınız ulaşacaktır.

Lokmacı Konak

Lokmacı Konak diye reklam yapan bir çok firma kişinin aslında vergi kaydı dahi olmayan hiçbir sorumluluğu ve kimliği bulunmayan korsan ve dolandırıcı olduklarını bilginizde tutmanızı öneririz.

Misafirlerinize adına lokma tatlısı yapıp ikram edecek lokmacı Konak ustasının yaptığı işin yasal sorumluluğu üstlenebilecek firma olmasını sizde hem kendinize hem de misafirlerinize güvence olarak görmelisiniz.

Bu nedenle lokmacı Konak ustası arar iken lütfen yasal kaydı olan Konak lokmacı firmalarını tercih etmeyi dikkatinizden kaçırmayınız.

Konak Lokma Dökümü

Konak lokma dökümü hizmetini firmamızdan aldığınızda yaşayacağınız avantajları sizinle paylaşmak istedik.

 1. Konak lokma dökümünü bizden alırsanız yasal bir firmadan hizmet alacaksınız.
 2. Konak lokma dökümünde kullandığımız tüm malzemeler sağlık bakanlığı onaylıdır.
 3. Konak lokma dökümünde çalışan personelimiz firma bünyemizde sigortalıdır.
 4. Tüm elemanlarımız belirli periyotlar ile sağlık kontrolünden geçirilmektedir.
 5. Konak lokma dökümü daha indirimli fiyata yapılmaktadır.
 6. Konak lokma dökümü hizmetini en baştan en sonuna kadar biz yaptığımızdan tüm zamanınızı konuklarınıza ayırabilirsiniz.

Konak Lokma Fiyatı

Kaç kişilik Konak lokma hizmetini almak istediğinizi bize iletirseniz Konak lokma fiyatı teklifini en güncel ve indirimli hali ile alabilirsiniz.

Konak lokma fiyatı bizde daima daha indirimlidir. Çünkü biz köklü firmayız ve kalitenin ve lezzetin nasıl sağlandığını çok iyi biliyoruz.

Konak lokma fiyatı kampanya ve indirimlerimiz özellikle yaz aylarında daha fazla yapıldığından lütfen güncel fiyat indirimlerimizden yararlanmayı ihmal etmeyiniz.

Konak Lokma Dikkat

Konak lokma hizmeti almak istediğiniz firma veya ustaları seçer iken mutlaka bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken huşular var. Bu hususlar sizin ve konuklarınızın sağlığı için sizin bilmeniz gereken bilgilerdir.

 1. Yasal vergisi olan Konak lokma firmasını tercih etmelisiniz.
 2. Seçtiğiniz Konak lokma firması denetime açık çalışmalıdır.
 3. Konak lokma hizmetini hijyen ve sağlık koşullarına uygun veren firma olmalıdır.
 4. Konak lokma da kullanılan ürünler sertifikalı ürünler olmalıdır.
 5. Konak lokma da çalışan personel firmanın sigortalı personeli olmalıdır.
 6. Konak lokma dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta yasal varlığı olmayan, merdiven altı üretilen gıdalar ile lokma hizmeti veren korsan firmalar ile yan yana gelmemeye özen gösterilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen durumlar yaşanabilir.
 7. Gelenek ve göreneklere uygun olarak hizmet verilmelidir.
 8. Etraflıca araştırma yapılıp güvenilir bir firma bulunduğunda hizmet alınmalıdır.
 9. Sadece internet üzerinden varlığı olan gerçek hayatta hiçbir karşılığı olmayan dolandırıcı lokma firmalarına dikkat etmelisiniz.

Konak lokma dikkat edilmesi gerekenler yukarda bahsedildiği gibidir.

Güvenilir İzmir lokma firmalar hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.


Konak Lokmacı

Konak Lokmacı

Konak Lokmacı