Telefon: 0553 051 07 09

Lokma Buca

Lokma Buca

İzmir Buca ilçesinde hayır lokması hizmeti almak istiyorsunuz. Peki lokma Buca hizmetini hangi firmadan nasıl alabilirsiniz?

Artık internet çağındayız. Nerede ise tüm firmalara erişim çok kolay. Fakat reklam olayını istismar eden kötüye kullananlara karşı da doğru hizmet alacağınız firmayı nasıl bulacaksınız?

Öncelikle siz nasıl bir hizmet almak istediğinizden emin olmalısınız. Kurumsal lokma Buca firmasından güvenli hizmet almak istiyorsanız ona göre tercih oluşturabilirsiniz.

Nedir kurumsal lokma Buca firmasından hizmet almak? Belirli konuma, yere sahip, ödemelerinize fatura kesebilecek, size referans sunabilecek firma ise bu kurumsal firmadır.

Adreste Buca Lokma Hizmeti

Adreste lokma hizmeti şöyle veriyoruz. Buca ilçesinin tüm belde, kör ve mahallelerinde, adresinize gelerek, orada lokma tatlımızı yaparak dağıtıyoruz.

Tabi bunun için önceden bizim ile iletişime geçmiş ve kaç kişilik Buca lokma hizmeti almak istediğinizi sipariş vermiş olmanız gerekiyor.

Bize İzmir lokma, saray lokma çeşitlerimizden hangisinden kaç kişilik istediğinizi, Buca da ne zaman nasıl servis istediğinizi sipariş vermeniz gerekiyor.

Biz siparişinizi not alıyoruz. İstediğiniz ürünümüz için tedarikimizi yapıyoruz. Tedariki bilinen markaların ürünlerinden sağlıyoruz.

İsterseniz hangi ürünü neden aldığımıza dair faturayı size sunabiliriz. Bu denetimi bize ve hizmet alacağınız tüm şirketlere yapmanızı özenle öneriyoruz.

Buca Lokma Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Bize siparişi iletmeniz halinde malzeme alımından lokma tatlısının yapım ve dağıtımına kadar tüm hizmet süreçlerini biz yapıyoruz.

Özel tasarım yaptırdığımız aracımızda lokma makinemiz var. Mayalı hamuru lokma makinesinde şekillendirip pişiriyor, anlık ikram ediyoruz.

Konuklarınızın tercihine göre şerbet ile tatlı ve sade olarak sunuyoruz. Sonrasında oluşan servis tabağı atıklarını toplayarak geri dönüşüme gönderiyoruz.

Siz talebinize göre Buca lokmacı aracımızda mevcut olan ses sisteminden mevlit eşliğinde dağıtım hizmeti yapıyoruz.

Sadece İzmir lokma tatlısı değil pilav, helva, aşure gibi ürünlerimiz de var. Bu ürünlerimizden hangisini isterseniz o ürünü hazırlayarak hayrınıza dağıtıyoruz.


Lokma Buca