Telefon: 0553 051 07 09

Karşıyaka Lokma

Karşıyaka Lokma

İzmir Karşıyaka ilçesinde 1990 yılından beri Karşıyaka lokma hizmeti sunuyoruz. Karşıyaka da mevlit, düğün, nişan, nikah, sünnet ya da iş yeri açılışlarında firmamızdan Karşıyaka lokma hizmeti alabilirsiniz.

Karşıyaka lokma hizmeti almak için yedi yirmi dört açık olan telefonlarımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan ya da web sitemizden firma personelimize günün her saati haftanın her günü iletişim sağlayabilirsiniz.

Karşıyaka lokma için kaç kişilik olacağını Karşıyaka da hangi ev, sokak, adres, cami, okul olacağını hangi lokma çeşidini istediğinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz evinizin önünde dilerseniz caddenizde, okulunuzda, caminizde veya düğün salonu önünde ya da iş yerinde yani nerede dilerseniz orada misafirlerinize Karşıyaka lokma yapar servis ederiz.

Karşıyaka Lokmacı

Firmamız bünyesinde çalışan Karşıyaka lokmacı personelimiz hamur, tatlı ve lokma mesleğinde deneyim sahibidir. Şirketimizin bünyesinde kadrolu Karşıyaka lokmacı olarak çalışmaktadır.

 1. Karşıyaka lokmacı personelimiz düzenli sağlık kontrolünü yaptırmaktadır. Gıda sektöründe hizmet sunduğumuzdan çalışanlarımızın sağlıklı olmasını önemsiyoruz.
 2. Karşıyaka lokmacı elemanlarımız gündelikçi değildir.
 3. Karşıyaka lokma hizmetini sunar iken firmamızı temsil eder.
 4. Firmamız lokma hizmetinde çalışan personelimizin sorumluluğunu taşır.
 5. Karşıyaka lokmacı çalışanlarımız mobil durumda hizmet sumaktadırlar.
 6. Karşıyaka lokmacı araçlarımız ile istediğiniz sokağa, camiye, eve ve iş yerine gelip orada lokma hizmeti sunmaktadırlar.
 7. Şirketimizi ve Karşıyaka lokmacı personelimizi daima denetleyebilirsiniz.

Karşıyaka lokmacı elemanlarımıza dair daha detay bilgi istediğinizde firmamızdan istediğiniz bilgi meslek etiği içerisinde size sunulacaktır.

Karşıyaka Lokma Dökümü

Karşıyaka lokma dökümü hizmetini biz şöyle veriyoruz. Bize ulaşıp kaç kişilik lokmayı saat kaçta ve hangi adreste almak istediğinizi bildirdiğinizde biz malzememizi alarak tam donanımlı lokma aracımı zile o saate o adreste Karşıyaka lokma yapımına başlıyoruz ve yaptığımız lokmayı taze halde çıtır şekilde konuklarınıza sunuyoruz.

 1. Karşıyaka lokma dökümü yapan firmamız yasal firmadır.
 2. Karşıyaka lokma malzemelerimizin tümü sağlık bakanlığı onaylı markaların ürünleridir.
 3. Karşıyaka lokma dökümünde bir yağ bir kere kullanılmakta yanık yağ lokma yapımında ikinci kere kullanılmamaktadır.
 4. Lokmamızı lokma aracımızda ki makinede el değmeden yapmaktayız.
 5. Karşıyaka lokma dökümü yapan servis elemanlarımız da servis mesleğinde uzman elemanlardır.
 6. Karşıyaka lokma dökümü hizmetini her yönü ile biz yapıyor en sonu oluşan atıkları da topluyoruz.

Karşıyaka Lokma Fiyatı

Hangi çeşit lokmayı kaç kişilik istediğinize göre Karşıyaka lokma fiyatı belirlenmekte size Karşıyaka lokma fiyatı bilgisi ve teklifi sunulmaktadır.

Genel olarak kaç kişilik lokma kaç liradır şeklinde ki lokma fiyat listemize İzmir lokma fiyatı sayfamızdan güncel olarak ulaşabilirsiniz.

Eğer konuk sayınız belli ise hangi lokma türünü istediğinizden emin iseniz ekibimize ulaşabilir Karşıyaka lokma fiyatı bilgisini ve fiyat teklifini alabilirsiniz.

Karşıyaka Lokma Firması

1990 yılında kurulan Karşıyaka lokma firması olarak ilk günden günümüze kadar resmi sorumluluk ile kendi personelimizle ve Karşıyaka lokma araçlarımızla çalışıyoruz.

Yasal olmayan, denetlenmeyen, gündelikçiler ile çalışan, hiçbir sağlık kontrolünden geçmeyen markasız ürünler kullanan korsan yasa dışı Karşıyaka lokma firmalarına karşı bilinçli ve uyanık olmanızı tavsiye ediyoruz. Bunlar misafirlerinize Karşıyaka lokma hizmeti değil kanserojen lokmalar veren lokmacı adı altında çalışan dolandırıcı kişilerdir, firmalardır. Lütfen dikkatli olunuz.

Şirketimizin tüm hizmetlerinde dair detaylı bilgiler İzmir lokma sayfamızda mevcuttur.


Karşıyaka Lokma

Karşıyaka Lokma

Karşıyaka Lokma