Telefon: 0553 051 07 09

Torbalı Lokma

Torbalı Lokma

Aday usta ve ekibi gezici Torbalı lokma araçları ile İzmir’in Torbalı ilçesinin merkezinde, bütün cadde, sokak, ev ve iş yerlerinde, belde ve köylerinde Torbalı lokma hizmetini sunmaktadır.

Torbalı’da hayrıma lokma döktürmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum diye düşünen yurttaşlarımız firmalarımız, resmi kurumlarımız için Torbalı lokma hizmetini oldukları yere, istedikleri mekana getirdik.

Torbalı Lokmacı

Torbalı lokmacı personelimiz, Azeri lokma bünyesinde hizmet veren lokmacı mesleğinde deneyimli ve uzman vasfa sahiptir.

Torbalı lokmacı personelimizin mesleğinde uzman olması alacağınız hizmetin kalitesi ve güvenliği açısından oldukça önemli olduğunu bilgi ve dikkatinize sunmak istiyoruz.

Lokmacı aracının sağladığı avantajı da kullanarak hayatı boyunca mutfak, lokma, tatlı işi yapmamış insanlar Torbalı lokmacısı olarak kendini tanıtmaktadır.

Torbalı lokmacı

Bunlar ne gıda sağlığından, ne güvenilir marka değerinden ne de hijyenden haberi olmayan insanlardır.

Bu insanların Torbalı lokmacısı olarak onlarca misafirinize Torbalı lokmasını yapıp ikram etmesi, misafirlerinizin sağlığını riske atmanız sonucunu doğurmaz mı?

Lütfen bu riski düşünün ve bu bilinç ile Torbalı lokmacı ustalarından hizmet alınız.

Torbalı Lokma Hizmeti

Torbalı lokma hizmetini yasal vergi kaydı olan gerekli denetimlere açık ve sertifika sahibi firmamız ile yapıyoruz. Kimden ve nereden Torbalı lokma hizmeti aldığınızı biliyor oluyorsunuz. Olası sorun yaşadığınızda muhatabınız firmamızdır.

Torbalı lokma hizmeti için araçları ile gelip lokmalarını yapıp dağıttıktan sonra bir daha ulaşamayacağınız yasal olmayan şirketlere karşı da duyarlı ve bilinçli olmanızı tavsiye ederiz.

Lokmacı Torbalı

Biz lokmacı Torbalı hizmetini nasıl yapıyoruz? Lokmacı Torbalı hizmetini almak isteyen yurttaşlar ya da firmalar bize ulaştıklarında kaç kişiye hayırlarına lokma servisini Torbalının neresinde ve hangi saatte almak istediklerini iletiyorlar.

Torbalı lokma fiyatı

Bu bilgi ile sertifikalı ve bilinen markalı un, yağ, şeker ve benzeri malzememizi temin ederek, Torbalı da verilen adrese verilen saatte geliyoruz.

Lokmacı Torbalı aracımızın imkanlarını kullanarak denetime açık, şeffaf olarak Torbalı lokmamızı yapıyoruz. Misafirlerinize ikram ediyoruz.

Servis sonrası oluşan çöp ve benzeri atık oluşursa onları da toplayarak geri dönüşüme gönderiyoruz.

Torbalı Lokma Fiyatı

Kullanılan malzemeye göre elbette Torbalı lokma fiyatı belirlenmektedir. Yani üç yüz kişilik için Torbalı lokma fiyatı farklı bin kişilik için Torbalı lokma fiyatı farklı olmaktadır.

Genel olarak İzmir lokma fiyatı sayfamızda lokma fiyatımıza dair bilgilendirme detaylı sunduk.

Yine de özel de siz kaç kişilik hizmet için Torbalı lokma fiyatı teklifi almak istediğinizi bizim ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Telefonlarımız daima açıktır.

Tüm İzmir de profesyonel olarak izmir lokma hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgiyi izmir lokmacı sayfamızda görebilirsiniz bize izmir lokma sipariş sayfamızdan ulaşabilirsiniz..